На базі відпочинку під Полтавою на вагітну жінку впало дерево: що кажуть в адміністрації готелю

Інцидент стався 23 червня на базі відпочинку «Мис доброї надії». Біля однієї з альтанок під час буревію на вагітну полтавку Анастасію Шепітько впала сосна.

Про це стало відомо з Instagram-сторінки Шепітько.

Дерево, яке впало на альтанку на території «Мису доброї надії»
poltavska-khvilia_xcwi/6kgjYJwSg.jpeg

За словами постраждалої, вона отримала деякі травми: відкрита рана голови, посічене тіло, забої обох ніг та руки. Також пані Анастасія пише, що на базі відпочинку не зайшли ані лікарів, ані аптечки, щоби надати першу медичну допомогу.

«З персоналу до мене та моїх дівчат, які також постраждали, сам ніхто не підійшов. Першу необхідну допомогу надавали відпочиваючі такі ж як ми, за що дуже вдячна цим людям», — пише полтавка в Instagram.

Після падіння дерева, за словами пані Анастасії, адміністрація бази відвела її до готельного номера, де довелося чекати на «швидку». Однак карета швидкої допомоги до готельного комплексу не приїхала.

«Але приїхав якийсь чувак без форми, як він сказав "з суток", без аптечки, взагалі з пустими руками, просто сказав "зараз треба не нервувати", дав декілька порад чим замазати відкриту рану і пішов. Я так і не зрозуміла, чи взагалі викликали швидку, чи це був хтось місцевий? Адміністрація просто розводила руками», — йдеться в публікації Анастасії Шепітько.

Шепітько для «Полтавської хвилі» прокоментувала, що подала заяву до поліції.

poltavska-khvilia_xcwi/uIk3J1wIg.png
Скріншот з публікації полтавки Анастасії Шепітько
poltavska-khvilia_xcwi/sAyjLJQIg.jpeg
Травми, які отримала дівчина
poltavska-khvilia_xcwi/_LyCLJwSR.jpeg
Травми, які отримала дівчина
poltavska-khvilia_xcwi/R-sCLJQSg.jpeg
Травми, які отримала дівчина

«Полтавська хвиля» зателефонувала до готельного комплексу. Адміністрація прокоментувала, що наразі проводиться розслідування юридичним відділом та готується лист до постраждалої.

У закладі зазначили, що на території готелю аварійних дерев немає, а допомогу постраждалій надавали. Також керівництво готелю збирає документи, аби підтвердити, що тоді тривав буревій, який пошкодив чимало дерев та електроліній.

Нагадаємо, що у Полтаві на чоловіка впало дерево.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар