На фронті загинули ще шестеро військових з Полтавщини

Дмитро Білявський, Михайло Мар’ясов, Микола Коваленко, Сергій Романов, Аркадій Шаповалов та Костянтин Клименко захищали Україну від росіян.

Дмитро Білявський

Військовий Дмитро Білявський проживав у селі Гриньки. Виконуючи бойове завдання поблизу Урожайного, що на Донеччині, воїн загинув. Захисникові було лише 24 роки. Про час та місце поховання Героя повідомлять у громаді згодом.

poltavska-khvilia_xcwi/3ReGHTRIg.jpeg
Дмитро Білявський

Михайло Мар’ясов

Обороняючи Донеччину, поблизу Вугледару, внаслідок ворожого артилерійського та мінометного обстрілу, поліг воїн з Хорольської громади Михайло Мар’ясов. Військовий отримав тяжкі поранення, несумісні з життям.

У захисника залишилися мати, дружина, син, дочка, сестра та брат. Церемонія прощання із військовим відбудеться в селі Новоаврамівка.

poltavska-khvilia_xcwi/J0_ANogSR.jpeg
Михайло Мар’ясов

Сергій Романов

До початку повномасштабної війни Сергій Романов працював за кордоном. Після вторгнення росіян військовий повернувся до України та в квітні 2022 року став на захист своєї держави. Захисник мав звання старшого солдата, був старшим стрільцем-оператором штурмового батальйону.

Обороняючи Україну, воїн отримав тяжкі поранення. Його терміново госпіталізували до Дніпровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова. 11 серпня, перебуваючи в лікарні, військовий помер.

poltavska-khvilia_xcwi/jZD8NogSR.jpeg
Сергій Романов

Костянтин Клименко

19 серпня, під час штурму Андріївки, що на Донеччині, загинув Костянтин Клименко з Градизької громади. Побратими намагалися врятувати військового, але поранення, які наніс йому ворог, були несумісні із життям.

Дату та час церемонії прощання із полеглим воїном у громаді повідомлять окремо.

poltavska-khvilia_xcwi/fALIvTRSR.jpeg
Костянтин Клименко

Микола Коваленко

23 липня, обороняючи Бархінку, що на Донеччині, Микола Коваленко отримав тяжкі поранення. Лікарі понад три тижні боролися за його життя. 14 серпня серце воїна зупинилося. Захисник обороняв Україну від початку повномасштабного вторгнення. Військовий був старшим навідником.

Церемонія прощання із полеглим воїном відбудеться у Глобиному, 22 серпня, о 10:00, біля пам’ятника Захисникам України.

poltavska-khvilia_xcwi/cE4tDoRSg.jpeg
Микола Коваленко

Аркадій Шаповалов

19 серпня, обороняючи Україну від окупантів, загинув воїн з Пирятинської громади, Аркадій Шаповалов. У мирному житті захисник служив у правоохоронних органах, звільнився за вислугою років. У 2015-2016 роках воїн обороняв Україну на сході.

Військовий мав звання старшого сержанта, захищав Україну від початку повномасштабного вторгнення — з 24 лютого 2022 року. У нього залишилися батьки та дві доньки.

poltavska-khvilia_xcwi/YuzYvogSg.jpeg
Аркадій Шаповалов

Вічна шана Героям!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар