На фронті загинули ще троє військових з Полтавщини

Андрій Коваленко, Сергій Возний та Олександр Тихоненко загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Андрій Коваленко

18 травня 2022 року поблизу населеного пункту Мале Веселе Харківської області, під час виконання бойового завдання загинув старший сержант 214 окремого спецбатальйону OPFOR — Андрій Іванович Коваленко, який вважався безвісти зниклим.

Народився майбутній військовий 29 вересня 1980 року у селі Вирішальне. Навчався у Вирішальненській ЗОШ І-ІІІ ступенів, далі у Миргородському СПТУ №44.

Після вторгнення окупантів на схід України був призваний по частковій мобілізації та захищав Україну з 20.03.2015 по 14.04.2016 роки.

З жовтня 2016 року був на службі по контракту і захищав незалежність та свободу нашої держави.

poltavska-khvilia_xcwi/ZZKRMQy4R.jpeg

Сергій Возний

3 травня 2023 року під час бойового завдання в районі населеного пункту Ямпіль Краматорського району Донецької області загинув мешканець Мартинівської громади Сергій Возний.

Народився Герой 15 лютого 1975 року у с. Варварівка.

У 2014-2015 роках виконував свій громадянський обов’язок, захищаючи Україну від російського агресора в зоні АТО в Донецькій області. Нагороджений медалями «Учасник бойових дій» та «За участь в АТО».

На початку повномасштабного вторгнення росії на наші землі, був призваний на військову службу по мобілізації.

«Схиляємо голови перед мужністю та відвагою, силою та патріотизмом полеглого Захисника. Це невимовний біль та непоправна втрата. Висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям, землякам, побратимам та усім, хто втратив дорогу людину», — Офіційна сторінка Карлівської міської ради та виконавчого комітету.
poltavska-khvilia_xcwi/Tln4GQs4g.jpeg

Олександр Тихоненко

20 січня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Благодатне на Донеччині загинув старший сержант фельдшер медичного пункту в/ч А7312 Олександр Іванович Тихоненко 1991 року народження.

poltavska-khvilia_xcwi/meJ2MQsVg.jpeg

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар