На Миргородщині демонтували бюст Ватутіну

З ініціативи Полтавського офісу Українського інституту національної пам’яті у селі Ціпки Краснолуцької сільської ради демонтували пам’ятник російсько-комуністичному військовому злочинцю Ніколаю Ватутіну.

poltavska-khvilia_xcwi/3TgSPXlng.jpeg

Бюст невдовзі перемістять до «Парку радянського періоду» в Путивлі. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив регіональний представник Українського інституту національної пам’яті в Полтавській області Олег Пустовгар.

Пан Олег висловив подяку голові Краснолуцької сільської ради та наголосив, що: «Катам українського народу, російсько-комуністичним військовим злочинцям не місце в публічному символьному просторі. Важливо такі пам’ятники цивілізовано переміщувати до «Парку радянського періоду» — першого державного музею в Україні такого типу. У ньому просто неба, у Спадщанському лісі, що за 13 км від міста Путивль на Сумщині розташовують численні скульптури комуністичних діячів».
poltavska-khvilia_xcwi/IBIIEX_nR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/gxISPu_ng.jpeg

Жахливим злочином проти українського народу Ватутіна та інших командирів Червоної армії є те, що на «звільненій» від німців лівобережній Україні командири частин хапали всіх дітей 16-18 років і без зброї, навіть без військової форми погнали їх форсувати Дніпро на німецькі кулемети. Німецькі кулеметники весь час розстрілювали неозброєних людей в цивільному, але на місце одних вбитих, йшли шеренги нових. Це той злочин проти українців, за який персонально відповідальний генерал Ніколай Ватутін.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар