На окупованій частині Харківщини російські колаборанти викрадають дітей

На частині Харківщини, яку зайняли російські війська, загарбники схиляють колаборантів до кіднепінгу, щоб тероризувати місцевих жителів.

poltavska-khvilia_xcwi/fOseHks7R.jpeg

Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

За даними оперативних підрозділів Держприкордонслужби, особи, які погодилися працювати на загарбників, викрали дітей у жителя одного з міст Харківської області.

Окупантам донесли, що чоловік має зброю, зібрану на місцях бойових дій, тому росіяни відправили місцевих колаборантів «розібратися». За словами прикордонників, господаря вдома вони не застали, позаяк той поїхав отримувати гуманітарну допомогу. Тож за узгодження російських офіцерів колаборанти викрали його двох неповнолітніх синів.

Далі чоловіка почали шантажувати телефоном. Він зізнався, що справді знайшов попід дорогою один автомат, який готовий віддати за дітей. На це злочинці відповіли, що за один автомат готові віддати лише одного сина, або доведеться домовлятися, йдеться у повідомленні Держприкордонслужби.

poltavska-khvilia_xcwi/NePmDksng.png

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар