На Полтавщині бійці ДФТГ підвищили рівень військової підготовки

Для проведення занять долучають інструкторів зі складу бригади територіальної оборони Полтавської області.

poltavska-khvilia_xcwi/Ylz3_CiVR.jpeg

Про це 19 серпня повідомляє Полтавський ОТЦК та СП.

Офіцер бригади розповів, що створено кілька мобільних інструкторських груп, які виїжджають до громад нашого регіону та тренують добровольців:

«Це дозволяє у короткі терміни навчити патріотично налаштованих мешканців області основ військової справи. Наша область вже зазнавала вторгнення російських окупантів, а тому необхідно бути готовим до різних розвитків подій. В разі необхідності ці чоловіки та жінки зможуть стати на захист своїх домівок».
poltavska-khvilia_xcwi/CMbIujm4g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/_bPIXji4R.jpeg

Чергові навчання з особовим складом ДФТГ Полтавської міської ТГ №2 відбулися нещодавно на одному з полігонів. Добровольців навчали професійні військові з досвідом бойових дій. Бійців навчали правильно переміщуватися в групах на полі бою, займати вогневий рубіж та знешкоджувати ворога.

«Присутнім показуємо, як виглядають замасковані вибухові пастки, які ворог нині широко використовує. Також розповіли, як діють протипіхотні міни та розтяжки, їхній радіус ураження та алгоритм дії під час виявлення подібних пасток», — розповів інструктор з мінної безпеки Роман.

Також чоловік та жінок навчали, як надавати домедичну допомогу на полі бою, а саме в «червоній» та «жовтій» зонах. Інструктори розповідали про необхідний вміст тактичної аптечки, методику накладання джгута, тампонування ран тощо.

poltavska-khvilia_xcwi/f7kHuCiVg.jpeg

Нагадаємо, що у трьох громадах Полтавщини лунатимуть навчальні стрільби.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар