На Полтавщині чотири групи цивільних навчилися військовій справі

У Полтаві вже четверта група з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України перейняла військовий досвід у справжніх військових.

poltavska-khvilia_xcwi/8wKPYw9nR.jpeg

Цивільне населення Полтавщини навчається військовій справі. Про це повідомляють на сторінці Полтавського обласного ТЦК та СП.

Керівництво Полтавської обласної організації Товариства сприяння обороні України спільно з громадською організацією «Школа хоробрості імені Круглого» і підрозділом «AZOV CENTURIA» та за сприяння Полтавського обласного ТЦК та СП проводять теоретичні та практичні заняття.

Навчання проводять для цивільного населення Полтави та області, щоб вміти дати відсіч у разі активної фази бойових дій в області.

«Це вже четверта група з початку повномасштабного вторгнення РФ, але проводились вони і раніше, – розповів директор ТСОУ Василь Іванович Василенко. – Навчання кожної групи триває близько тижня, після цього вони виїжджають «в поле» і майже цілий день закріплюють теоретичні і практичні знання на відкритій місцевості».

Навчання проводять справжні військові з бойовим досвідом. По закінченню навчання учні вміють збирати та розбирати зброю, проходять тактичну підготовку, навчаються тактичній медицині.

Групи складаються максимум із 30 осіб. Вікових чи інших обмежень за великим рахунком немає – до участі допускаються усі бажаючі від 14 років.

За словами самих навчаємих, знання вони отримують колосальні – заняття проходять не у формі нудних лекцій чи чогось подібного, а з елементами живого спілкування – інструктору в будь-який момент можна задати питання, уточнити незрозумілий момент тощо.


Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар