На Полтавщині депутат ОПЖЗ підробив документ і став командиром добровольчого формування

У липні голову обласного партійного осередку забороненої ОПЗЖ Олега Сазонова призначили командиром ДФТГ «Правобережжя № 1» Кам’янопотоківської громади Кременчуцького району Полтавської області. Однак після перевірки СБУ виявилося, що депутат підробив документ про його подання на посаду голови.

poltavska-khvilia_xcwi/hau_BFmVR.jpeg

Як пише «Полтавщина», СБУ провела додаткові перевірки, викрила і задокументувала факт підроблення документа про подання Олега Сазонова на призначення командиром ДФТГ Кам’янопотоківської громади до Головнокомандувача Сил Територіальної оборони ЗСУ.

poltavska-khvilia_xcwi/C1WlaFm4g.jpeg

Наразі відкрито кримінальне провадження, проводиться розслідування щодо можливої підробки документів.

А поки що Олег Сазонов має доступ до зброї та чутливої для оборони району інформації: місць розташування складів зі зброєю, окопів та стратегічних об’єктів тощо.

16 лютого депутат виклав пост на своїй фейсбук-сторінці, де написав, що паніка перед вторгненням роздута, а українська влада не виконує Мінські домовленості.

poltavska-khvilia_xcwi/WrhZfFm4R.jpeg

А коли вторгнення таки відбулось, Сазонов вирішив швиденько «перевзутись»: назвав росію країною-агресором, а путіна — воєнним злочинцем. Однак чи дійсно російські ракети вплинули на його переконання — невідомо.

Раніше ми писали, що на сайті Президента вимагають звільнити Мамая і ввести військадміністрацію.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар