На Полтавщині для містян та захисників виступають військові музиканти з Києва

Концертна програма військових музикантів проходитиме у військових частинах по усій області. Учасники гурту співатимуть не лише для армійців, а й для містян.

poltavska-khvilia_xcwi/Fchc3Hg4g.jpeg

Про це 17 липня повідомляє Полтавський обласний ТЦК ТА СП.

У перший день оркестр військового інституту Київського національного університету імені Шевченка виступив для полтавців у центрі міста.

«Передусім ми хочемо підтримати бойовий духу українських захисників та підбадьорити цивільне населення, що дуже важливо в умовах війни. У перший день ми виступили для полтавців на центральній площі міста. Приємно було бачити, як глядачі нас підтримували та разом з нами підспівували», — сказав начальник оркестру Юрій Копач.
poltavska-khvilia_xcwi/PVgaqHR4R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/J_V-qNg4g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/B3FaqHgVg.jpeg

Музиканти виконали низку авторських та сучасних пісень української естради. Зокрема «Тінь сонця», «Вільні люди», «Ой, у лузі червона калина» тощо. Також сержант Анатолій Варченко вперше виконав авторську пісню «Маріуполь» на концерті:

«Нещодавно в мене народилася патріотична та дуже емоційна пісня присвячена захисникам Маріуполя та її мешканцям. Вперше перед глядачами я її виконав у Полтаві. Підтримка присутніх була неймовірна», — розповів автор композиції.

Протягом наступних днів музиканти виконають ще концерти для містян та захисників Полтавщини.

Нагадаємо, що «Полтавська хвиля» збирає на дрони та оптику для військових.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар