На Полтавщині фсб планувало організувати постановочні мітинги до Дня Незалежності

СБУ завадила фсб організувати у Київській, Житомирській і Полтавській областях постановочні «акції протесту» напередодні Дня Незалежності України.

poltavska-khvilia_xcwi/ostJNOWVg.jpeg

Про це 24 серпня повідомляє СБУ.

За задумом ворожої спецслужби, «мітингувальники» мали активно критикувати та засуджувати військове командування України, а організатори планували відзняти це на відео. Таким чином вони прагнули створити «потрібний контент» для російських пропагандистів.

За інформацією СБУ, організаторами псевдоакцій мали стати колишні учасники ГО «Журналісти Стремоусова». На початку 2022 року вони проводили низку замовних мітингів у Києві.

Голова ГО Кирило Стремоусов виконує обов'язки «заступника окупаційної військово-цивільної адміністрації» у Херсоні. За матеріалами СБУ ще на початку повномасштабного вторгнення йому повідомили про підозру за державну зраду.

За наявною інформацією, фсб продумувала «акції» заздалегідь. Встановлено, що співробітники ворожих спецслужб вийшли на новий контакт із координаторами Житомирського та Полтавського осередків руху Стремоусова у травні 2022 року.

Завдяки втручанню СБУ колишні поплічники Стремоусова відмовилися від виконання завдань фсб.

Нагадаємо, що у Полтаві правоохоронці викрили проросійську вчительку.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • О
    Олекса
    24 серп.
    Йде війна з Росією,а зрадників тільки влада гладить по голівці.Не буде переиоги.
    Відповісти