На Полтавщині пенсіонер отримав три роки умовно за фото Сталіна в «Однокласниках»

27 вересня Октябрський райсуд виніс вирок пенсіонеру з Гребінки за публікації комуністичної символіки та російської пропаганди у соцмережі «Однокласники».

poltavska-khvilia_xcwi/ftetllWIg.jpeg
(Фото — apostrophe.ua)

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Суддя визнав чоловіка винуватим та призначив п'ять років в'язниці. Пенсіонер визнав свою вину, а тому суд призначив іспитовий строк на три роки.

З судового вироку відомо, що у 2020 році дідусь опублікував в «Однокласниках» пост, у якому підтримав окупантів.

«Донбасс пытаются уничтожить, стереть с лица земли. Но здесь живут самые смелые, самые сильные люди. Донбасс выстоит и победит. Я верю! Новороссии быть!», — йдеться у публікації засудженого.

Також на власній сторінці пенсіонер публікував зображення прапора СРСР та фото Сталіна із перехрещеним серпом та молотом.

Окрім того, правоохоронці знайшли вдома в обвинуваченого нелегальну зброю та набої. Експерти з'ясували, що пістолет переробили під патрони калібру 9 мм. Тому чоловіку інкримінували ще кримінальне правопорушення за ч. 1 ст. 263 ККУ.

Після винесення вироку суд ухвалив знищити вилучений пістолет, повернути ноутбук засудженому, а телефон вилучити у власність держави. Ще чоловік повинен сплатити 34 тис. грн за експертизи.

Нагадаємо, що за підтримку окупантів в соцмережі «Однокласники» жителю Полтавщини винесли вирок.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар