На Полтавщині планують побудувати сміттєпереробний завод

2 травня у Кобеляках підписали Меморандум у межах якого в Кременчуцькому районі побудують завод з перероблення відходів.

poltavska-khvilia_xcwi/fr3jWfs4R.png
Фото ілюстративне

Про це повідомляє «Кременчуцький Телеграф».

Заступник глобинського міського голови Олександр Кочерга презентував концепцію майбутнього заводу з переробки відходів. Він показав, як працює подібне підприємство у Німеччині. Завод складається з трьох цехів:

 • комплекс з приймання, сортування і підготовки відходів, що розкладаються;
 • біогазова електрична станція;
 • цех з виробництва органічних добрив.

Майбутній завод зможе виробляти електричну та теплову енергію, вторинну сировину та органічні добрива.

У 2021 році побудова такого заводу коштувала близько 20 млн євро. Через війну проєкт не вдалося реалізувати раніше. Реалізувати програму планують після 2023 року.

Нагадаємо, на Полтавщині збудують вітрову електростанцію.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
 • Л
  Людмила
  4 трав.
  Звісно,що завод по переробці сміття потрібний,бо ми пам'ятаємо,як зі Львова сміття розвозили по всій країні.Але чомусь,коли треба щось будувати,що має погані викиди,або щось шкідливе,то Полтава завжди скидає на Кременчуцький район,минаючи як завжди Полтаву і Полтавський район.А всі вершки збиратиме Полтава,а Кременчук можливо задавити різними видобувними кар'єрами,що мають шкідливі викиди,БВК (у свій час),переробкою нафти.А хто-небудь коли подумав,як живеться мешканцям серед таких шкідливих викидів?Як хворіють люди у Кременчуцькому районі,діти на різні хвороби: пневмонії,алергії,бронхіальну астму,рак...Чому ви валите все на наше місто і наш район.Схаменіться,бо Полтава дуже себе полюбляє і,керуючись тим,що вона є обласним містом,скидає у наш бік всі шкідливості,але здобутками керує сама.
  Відповісти