На Полтавщині понад 12 тисяч абітурієнтів складатимуть тест замість ЗНО

На Полтавщині понад 12 тисяч людей зареєструвалися для складання національного мультипредметного тесту.

poltavska-khvilia_xcwi/a8dZJLQng.jpeg
Фото ілюстративне

У Полтавській області пройшли повну процедуру реєстрації та отримали можливість брати участь у вступній кампанії більше ніж 12 тисяч осіб. Із них понад 6,7 тисячі – випускники закладів загальної середньої освіти. Про це повідомили в ПОВА.

Передбачено, що цього року ЗНО для тих, хто має намір вступати на бакалаврат до закладів вищої освіти, проведуть у вигляді національного мультипредметного тесту.

Комп’ютерний онлайн-тест міститиме 60 тестових завдань: по 20 завдань з української мови, математики й історії України. Тривалість тесту – 90 хвилин. Основна та додаткова сесії заплановані на липень. Кожен учасник зможе пройти тест лише один раз.

Сьогодні, 26 квітня, на сайті центру розмістили демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту. Крім завдань, він містить правильні відповіді, тож можна одразу перевірити себе.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар