На Полтавщині працює прихисток для жінок з дітьми, які постраждали від домашнього насильства

У Полтавській області відкрили прихисток для жінок та дітей, які потребують захисту та допомоги після пережитого домашнього насильства.

poltavska-khvilia_xcwi/675BzUnIg.jpeg
Фото від представників проєкту

Про це повідомили представники проєкту «REFUGE».

Проєкт, створений задля допомоги та підтримки жертв домашнього насильства не новий, оскільки подібні прихистки понад 20 років функціонують у Франції. В червні 2023 року Міжнародний гуманітарний фонд AICM Україна на чолі з засновником Фонду Крістіаном Каррером відкрили такий заклад і на Полтавщині.

poltavska-khvilia_xcwi/NucCkUnSg.jpeg
Фото від представників проєкту

У прихистку створили всі умови для перебування жінок та дітей. Вони зможуть перебувати в Refuge до шести місяців. Там вони постійно будуть знаходитися в цілковитій безпеці та під цілодобовим захистом. У прихистку жінкам та дітям надаватимуть психологічну, юридичну та моральну підтримку.

poltavska-khvilia_xcwi/Ytz5iU7Sg.jpeg
Фото від представників проєкту

Представники проєкту наголошують на тому, що в основі відкриття таких прихистків лежить ідея створити місце для жінок, які готові покинути дім, аби розпочати нове життя. Також для жінок проводитимуть тренінги та різноманітні заняття, які допоможуть їм опанувати нові професії.

poltavska-khvilia_xcwi/k-dTiUnSR.jpeg
Фото від представників проєкту

Аби дізнатися детальну інформацію про прихисток та звернутися за допомогою можна зателефонувавши на гарячу лінію 0800338888. Всі дзвінки анонімні та конфіденційні.

Нагадаємо, в Україні запустили додаток для жінок, які потерпають від домашнього насильства.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар