На Полтавщині працюють пересувні відділення «Укрпошти»

Попри війну Укрпошта продовжує реформувати поштові послуги в селах і запроваджує пересувні відділення. Із початку воєнних дій вже 266 пересувних відділень «Укрпошти» почали працювати у 9 областях України.

poltavska-khvilia_xcwi/X2aejw_7R.jpeg
Фото: Укрпошта

Про це повідомила пресслужба «Укрпошти».

25 точок базування розташовані у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Полтавській, Тернопільській, Хмельницькій та Харківській областях. Вони вже обслуговують 2600 населених пунктів. Завдяки цьому, 1,3 млн жителів відділених сіл отримують всі необхідні послуги компанії.

Відтак, на початку травня понад 100 пересувних відділень почали працювати у шести областях. Мобільні бригади поїхали із Житомира, Рогатина на Франківщині, Монастириська на Тернопільщині, Новомосковська та Павлограда на Дніпропетровщині, Сколе і Турки на Львівщині, Дунаївців на Хмельниччині.

Раніше у квітні почали курсувати за маршрутами мобільні бригади «Укрпошти» із Бережан і Борщова на Тернопільщині, Жидачева, Червонограда й Самбора на Львівщині.

А у березні пересувні відділення почали обслуговування із Новгород-Волинського на Житомирщині, Буська і Дрогобича на Львівщині, Ярмолинець на Хмельниччині та Вінниці, Хмільника, Козятина на Вінничині, а також Первомайська на Харківщині.

Пересувні відділення – це можливість жителям за місцем проживання отримати ширший спектр послуг в майбутньому (цифрові та банківські послуги у кожному населеному пункті країни). А ще – виконувати соціально важливу функцію доставки пенсій та соціальних допомог, особливо на територіях, які тимчасово окуповані або де проходять активні бої.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар