На Полтавщині реформують бригаду Нацгвардії: чекають на добровольців

31 січня представник військової частини Національної гвардії України Сергій Луніч розповів, що на Полтавщині створюють нову бригаду на основі наявної військової частини.

poltavska-khvilia_xcwi/idjFMbtIR.jpeg
Фото — «Полтавська хвиля»

За словами Сергія Луніча, чинні військові залишаються на службі, їх розраховують поповнити рядами добровольців. Тобто посилення мобілізації не буде.

Критерії відбору: проходження ВЛК, фізичне та психічне здоров'я, відсутність шкідливих звичок чи залежностей, успішне проходження співбесіди, відсутність судимості.

Мобілізовані протягом місяця проходитимуть курс базової військової підготовки у навчальних центрах Нацгвардії. Це обов'язково. Потім вже безпосередньо у військовій частині відбуватиметься підготовка за фахом, наприклад для членів екіпажу бойових машин, мінометного розрахунку тощо.

Причиною переформатування спікер назвав складну безпекову ситуацію:

«Щоб підвищити захист держави та нашого регіону в плановому порядку реформується в/ч. Також частина братиме участь у відбитті російської агресії».

Основне завдання реформованої бригади — охорона та оборона особливо важливих об'єктів та об'єктів критичної інфраструктури на території Полтавської області. Тобто службу проходитимуть в основному на Полтавщині.

«Це є головною перевагою. Тобто людина зможе бачитися з сім'єю. Тому я вважаю, що не треба боятися, а треба приходити. Наш регіон також потребує захисту. Зараз зокрема активізуються ДРГ, тож боротьба з ними також одна із задач», — додав Сергій Луніч.

Фінансуватимуть нове утворення повністю з бюджету Національної гвардії.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин
Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 5 коментарів

Написати коментар
 • М
  Микола
  31 січ.
  а як позвонить?чі номер частини- я теж щас находюсь в НГУ хочу поблище до домівки.
  Відповісти
 • А
  Андрій
  Микола
  1 лют.
  Військова частина 3052
  Відповісти
 • О
  Олександр
  1 лют.
  Де знайти номер телефону частини. Або куди можна звернутися.
  Відповісти
 • А
  1 лют.
  Військова частина 3052
  Відповісти