На Полтавщині російській генерал відмивав гроші через екснардепа Киву

Серед виявленого майна – готелі, ресторани, земельні ділянки тощо, через які російський генерал відмивав кошти в Україні.

Про це повідомляє 18 квітня ДБР.

Під час розслідування справи щодо державної зради екснардепа Іллі Ківи працівники ДБР виявили майно російського генерала. Нерухомість була оформлена на бізнес-партнерів депутата – родичів російського генерал-полковника Валерія Капашина.

Серед виявленого майна – готелі, ресторани, земельні ділянки тощо, через які генерал відмивав кошти в Україні. Наразі правоохоронці перевіряють інформацію щодо причетності родичів до цих оборудок.

Оборудки з необґрунтованими активами здійснювались через ланцюг підконтрольних комерційних структур, під виглядом ведення законної фінансово-господарської діяльності.

Нині перевіряється причетність до вказаного майна Іллі Киви, а також з’ясовується чи могли ці об’єкти використовуватись ворогом для фінансування підривної діяльності проти України. Також на майно планують накласти арешт.

poltavska-khvilia_xcwi/xRhTJgw7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/aRhT1gw7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/qZhT1Rwng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/gM2TJgw7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/wkhoJRQnR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/nG2oJgw7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/MMho1RQ7R.jpeg

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар