На Полтавщині розшукують двох чоловіків, які переховуються від поліції

Поліцейські розшукують Олександра Сисоєва та Сергія Чернецького, які ухиляються від відбування покарання.

poltavska-khvilia_xcwi/8Wlb1TVIR.jpeg

Про це повідомили в поліції Полтавської області.

Жителя Лубен, Олександра Сисоєва, засудили за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Прикмети чоловіка: на вигляд  65 років, зріст 170-175 см, середньої статури, обличчя овальне, очі темні, волосся коротке, з сивиною.

poltavska-khvilia_xcwi/SqRd1T4SR.jpeg
Олександр Сисоєв

Сергій Чернецький засуджений за грабіж. Його розшукує поліція Лубенщини. Прикмети чоловіка: зріст 178-183 см, середньої статури, обличчя овальне, виступаюче підборіддя, волосся коротке темне, очі карі.

poltavska-khvilia_xcwi/Pep0Jo4Ig.jpeg
Сергій Чернецький

Якщо вам відома інформація про цих людей, що допоможе пришвидшити їх розшук, зверніться до поліції: : (05361) 73-628, 050-440-82-76, 095-207-69-55, 096-267-08-12, 095-191-13-00 або "102".

Нагадаємо, керівника Полтавського ГЗК підозрюють у підробці документів та несплаті податків.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • М
    Микола
    6 лист.
    В ніч з четверга на п'ятницю з 2 на 3 листопада дуже схожого громадянина на Сисоєва я бачив у приміському поїзді Гребінка-Огульці, приблизно такого ж самого зросту що за описом. Них було двоє, іншого я не бачив, бо інший громадянин лежав на сідєніях а той що схожий на Сисоєва сидів боком ззаду мене і вони розмовляли, по їхній розмові я зрозумів, що вони з якоїсь станції сіли в цей приміський поїзд що слідував Полтава Південна-Гребінка та вирішили їхати по кругу на Харьківщину, бо ніби схожий громадянин на Сисоєва іншому говорив таким грубо-хриплим голосом: там у мене є знакомий, ніби він розбирається в якісь побрекушках. Якщо редактори прочитають мій отзив, то повідомте у місцеву поліцію, можливо дійсно це допоможе.
    Відповісти