На Полтавщині стрімко зросла кількість випадків ГРВІ

Станом на 18 березня захворюваність на ГРВІ у Полтавській області перевищує базовий епідемічний поріг на 19%. Рівень інтенсивності епідемічного процесу — середній.

poltavska-khvilia_xcwi/DChSIAJSg.jpeg
Олександр Перцевий. Фото: Полтавська хвиля

Про це розповів лікар-епідеміолог обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Олександр Перцевий під час брифінгу з журналістами.

За його словами, за тиждень на Полтавщині на ГРВІ захворіли понад 8 тисяч людей. Понад 50% хворих — діти. У зв'язку з високим рівнем захворюваності у Кременчуцькому, Миргородському та Лубенському районах закрили п'ять навчальних закладів.

Найвищі показники захворюваності Новоселівській, Щербанівській, Сенчанській, Коломацькій, Петрівсько-Роменській, Мачухівській та Кобеляцькій громадах.

На 11-му тижні в Полтавській області зареєстрували 188 випадків вітряної віспи — це на 5 випадків менше, аніж минулого тижня. Загалом у регіоні від початку березня реєструють високі показники захворюваності на вітряну віспу.

Вакцинація від неї не включена в календар щеплень, але дорослі можуть вакцинуватися власним коштом. Таким чином вони можуть вакцинувати й дітей.

Нагадаємо, що на Полтавщині знову епідемія туберкульозу.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця
Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар