На Полтавщині судитимуть директора одного з комунальних підприємств

На Полтавщині судитимуть директора комунального підприємства за незаконне видобування корисних копалин та ще низки порушень.

poltavska-khvilia_xcwi/nH-Ylw_7R.jpeg

Директору одного з комунальних підприємств Полтавщини інкримінують незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення з використанням службового становища та зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Про це повідомляють у пресслужбі Полтавської обласної прокуратури.

За 2019 - 2021 роки на території Кобеляцького лісництва директор самовільно заволодів землею на площі 1,3 Га. На цю територію працівники підприємства вивозили побутове сміття. Такі дії спричинили збитки на понад 700 тисяч гривень.

Також протягом 2018 - 2021 років директор користувався водою з 13 підземних свердловин, які знаходяться на території Кобеляк, не маючи на це відповідного дозволу. Цими діями завдав шкоди державі на понад 1 млн 750 тис. грн.

Ще один позов на суму понад 650 тис. грн перебуває на розгляді в суді.

Загалом діями обвинуваченого, відповідно до висновків судово-економічних експертиз, державним інтересам спричинено збитки на загальну суму понад 2,4 млн грн.

На даний час обвинувальний акт стосовно директора направили до суду.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар