На Полтавщині військові навчають цивільних усьому необхідному для захисту області

На Полтавщині фахівці військової справи навчають охочих цивільних мешканців користуватися зброєю, аби ті могли захистити область у разі необхідності.

poltavska-khvilia_xcwi/dfyPwzCng.jpeg

Тренування проводять представники  Полтавської обласної організації ТСОУ, громадської організації «Школа хоробрості імені Круглого» і підрозділу AZOV CENTURIA за сприяння обласного ТЦК та СП, повідомило інформаційне агентство Міністерства оборони України.

«З початку широкомасштабного вторгнення окупаційних військ рф ми вже підготували чотири групи, але заняття проводили і раніше, — розповів директор ТСОУ Василь Василенко, — Навчання кожної групи триває близько тижня, після цього люди виїжджають "у поле" і майже цілий день закріплюють теоретичні і практичні навички на відкритій місцевості».

За словами Василя Івановича, навчання дуже насичене: тактична підготовка, розбирання та збирання автомата, поводження зі зброєю, тактична медицина тощо.

Заняття проводять інструктори з багатим бойовим досвідом. Усі групи, для комфортного навчання, сформовані по 30 осіб. Вікових чи інших обмежень немає — до участі допускають усіх охочих від 14 років.

Нагадаємо, на Полтавщині військові пройшли тренування зі стрільб з гранатомета.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар