На Полтавщині військовим безкоштовно встановлюють зубні імпланти

У Полтавській області стоматологи встановили перші два зубні імпланти бійцю після важкого поранення. Дорогі імплантати надають благодійники, робота та витратні матеріали – коштом обласного бюджету.

poltavska-khvilia_xcwi/OtFJJdFSR.webp
Фото: ПОВА

Як повідомили у Полтавській ОВА, для військових процедура безкоштовна, її роблять фахівці Обласного центру стоматології. Перші два імпланти встановили військовослужбовцю Богдану, який у січні 2022 року отримав у бою важке поранення.

«Куля увійшла в одну щоку, в іншу вилетіла. Так я втратив зуби у верхньому ряду та пошкодив нижні, – розповідає Богдан. – До цього навіть жодного разу не був уна прийому у стоматологів. Лікуванням дуже задоволений, нині звикаю до нових імплантів та вчусь посміхатися».

У перші дні нового року лікарі зняли останні шви пацієнту після операції, Богдан згодом повертається до військової частини.

Програма лікування та зубопротезування для військових діє в Обласному стоматологічному центрі. Цього року з обласного бюджету на неї спрямують до 10 мільйонів гривень, що на три мільйони більше, ніж торік.

Скористатися послугою можна, звернувшись до Полтавського обласного стоматологічного центру. У 2023 році 365 бійців уже пройшли безкоштовне протезування.

Нагадаємо, Президент особисто нагородив полтавців, які захищають Авдіївку.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар