На Полтавщині запрацювала 25-та поліцейська станція

31 березня у Мачухах Полтавського району відкрили нову поліцейську станцію.

poltavska-khvilia_xcwi/HBoiuRL4g.jpeg

Про це повідомили правоохоронці Полтавщини. За словами головного поліціянта області Євгена Рогачова, ідея проєкту «Поліцейський офіцер громади» полягає в тому, що офіцер громади 24/7 знаходиться на території обслуговування, і мешканці, які потребують допомоги, можуть отримати її негайно, не очікуючи прибуття наряду поліції з райцентру.

Нова станція обслуговує 27 населених пунктів, де проживає понад вісім тисяч людей. Правопорядок на території підтримує старший лейтенант поліції Віталій Терновий.

poltavska-khvilia_xcwi/RcgRugY4R.jpeg
Старший лейтенант поліції Віталій Терновий

У розпорядженні офіцера громади службове приміщення, боді-камера, службовий позашляховик «Renault Duster». На території обслуговування вже встановлені та працюють понад 60 камер відеонагляду, які громада отримала на умовах співфінансування за підсумками обласного конкурсу «Безпечна громада».

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» втілено у життя в 25 громадах Полтавщини. В області працюють 36 офіцерів громад, на яких покладено функції дільничного та ювенального інспектора, спеціаліста з контролю за обігом зброї, патрульного, експерта у сфері безпекових питань, а також (за необхідності) парамедика.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар