На Полтавщині засудили чоловіка, який заперечував воєнні злочини росіян у Бучі

3 квітня Автозаводський райсуд Кременчука виніс вирок чоловіку, який підтримував збройну агресію росії та глорифікував окупантів у соцмережі «ВКонтакте».

poltavska-khvilia_xcwi/53Y3oLY4g.jpeg

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Обвинуваченому присудили вісім років в'язниці. Проте, суд звільнив чоловіка від відбування покарання у в'язниці. Підсудному встановили іспитовий строк на три роки, адже він уклав угоду про визнання винуватості.

Слідчі встановили, що з 18 березня по 6 квітня 2022 року чоловіків поширював публікації пропагандистів у соцмережі «ВКонтакте». Так, 18 березня на власній сторінці чоловік опублікував такий допис:

«Начнем день с обзора главных событий в зоне проведения СВО на Украине. Докладывает подполковник запаса Евгений Тишковец. Смотрим и распостраняем!».

Експертиза довела, що в публікації виправдовувалася збройна агресія рф та глорифікувалися окупанти.

«Военнослужащие народной милиции ДНР и Вооруженные силы России продолжают активную зачистку улиц Мариуполя от украинских националистов и воеенослужащих ВСУ. Достигнуты существенные успехи в продвижении к центру города и к району Азовсталь. В ближайшее время город будет полностью зачищен от нацбатов и подразделений территориальной обороны. В освобождении города активно участвует военная техника народной милиции ДНР, в том числе, захвачена у ВСУ в ходе боевых действий на Донбассе. Переодетые в гражданское боевики националистического полка запрещенном в России не оставляют попыток вырваться из Мариуполя. Их выявляют по татуировкам со свастикой и прочими нацистскими символами», — йдеться у дописі обвинуваченго».

6 квітня підсудний знову поширив допис пропагандистів. У ньому йдеться про заперечення воєнних злочинів російської армії в Бучі.

«Тела людей, изображения которых опубликованы по прошествии минимум четырех дней не окоченели, не имеют характерных трупных пятен, а в ранах несвернувшаяся кровь. 1 апреля в украинском телеграм канале разместили видео: артиллерия ВСУ. На картах видно что она наносит удары по выходящим из Бучи российским подразделениям. Это подтверждают многочисленные свидельства очевидцев, что обстрел Бучи в эти дни вели именно подразделения ВСУ», — йдеться у пропагандистському дописі, який поширив чоловік у «ВКонтакте».

Суд зобов'язав чоловіка сплатити 18,7 тис. грн на користь держави за залучення експертів. Окрім того, суддя скасував арешт на жорсткий диск обвинуваченого.

Засуджений може оскаржити вирок протягом 30 днів.

Нагадаємо, що суд на Полтавщині зобов’язав зрадницю вивчити Гімн України.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар