На Полтавщині засудили жінку, яка втопила своє немовля у відрі з помиями

Полтавський апеляційний суд призначив покарання 22-річній жительці Краснолуцької територіальної громади, яка вбила новонароджену доньку.

poltavska-khvilia_xcwi/vf8G66wnR.jpeg
Фото ілюстративне

Ця подія сколихнула громадськість у грудні 2020 року. Жінка народила вдома живу, здорову дівчинку вагою понад 2,6 кг і втопила у хатньому відрі з помиями. Вранці батьки породіллі викликали фельдшерку та повідомили про смерть дитини під час пологів, йдеться у повідомленні Полтавської прокуратури.

Перебуваючи на обліку в лікаря і знаючи строк вагітності, жінка вирішила народжувати без медичної допомоги. Окрім цього, після пологів вона не вжила жодних заходів для врятування дитини. Проживши щонайменше 10 хвилин, немовля померло через механічну асфіксію внаслідок утоплення.

У листопаді 2021 року Гадяцький районний суд позбавив жінку волі на 2 роки. Цей вирок оскаржила прокуратура і суд призначив суворіше покарання — 4,5 роки позбавлення волі.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар