Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області

На Полтавщині розслідують крадіжку 650 тонн кукурудзи

0
На Полтавщині розслідують крадіжку 650 тонн кукурудзи

У Полтавській області розслідують випадок привласнення майна одного з елеваторів, що входить до складу «Державної продовольчо-зернової корпорації України». За попередніми підрахунками, сума збитків становить майже 3 мільйони гривень

У Полтавській області розслідують випадок привласнення майна одного з елеваторів, що входить до складу «Державної продовольчо-зернової корпорації України». За попередніми підрахунками, сума збитків становить майже 3 мільйони гривень. Про це повідомили в Бюро економічної безпеки. За даними слідства, під час інвентаризації врожаю 2020–2022 років виявили нестачу 650 тонн кукурудзи. Як з’ясувалося, нестача почала з’являтися з березня 2023 року. Протягом чотирьох місяців директор елеватора, зловживаючи службовим становищем, організував вивезення зерна на суму понад 2,3 мільйона гривень.

Факт завдання збитків підтвердили висновки судово-економічної експертизи. Колишньому директору оголосили підозру за статтею про привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем. Суд обрав для нього запобіжний захід у вигляді застави майже на мільйон гривень.

Нагадаємо, у Полтавській області викрили масштабну схему розкрадання дизельного пального. Слідчі затримали двох жителів Кременчука, яких підозрюють у крадіжці пального з тепловозів.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку