На війні з росією загинули семеро захисників з Полтавщини

Виконуючи бойові завдання загинули Владислав Бугаєць, Антон Однокоз, Вадим Ленда, Дмитро Авраменко Петро Гавриленко та Василь Зеленський. Також помер Сергій Царенко.

poltavska-khvilia_xcwi/YNBA1U8Ig.jpeg
Фото ілюстративне

Владислав Бугаєць

Загинув 7 березня поблизу Тернів, що на Донеччині. Служив за контрактом у Національній гвардії. Нагороджений нагрудним знаком «За відвагу». Через три місяці після загибелі, тіло воїна повернули на Полтавщину.

poltavska-khvilia_xcwi/uho9p88SR.jpeg
Владислав Бугаєць

Вадим Ленда

Солдат Вадим Ленда загинув 10 червня, виконуючи військовий обов'язок поблизу селища Новодонецьке, на Донеччині. Був водієм кулеметного взводу роти вогневої підтримки. Прощалися із захисником 15 червня.

poltavska-khvilia_xcwi/_9oC2UUSg.jpeg
Вадим Ленда

Антон Однокоз

Старший солдат Антон Однокоз загинув 8 червня від артилерійського обстрілу в районі острова Козацький, на Херсонщині. Попрощалися із захисником 17 червня.

poltavska-khvilia_xcwi/zlyIh8UIg.jpeg
Антон Однокоз

Дмитро Авраменко

Розвідник Дмитро Авраменко загинув 10 червня, відбиваючи російську атаку в селі Степова Новоселівка, що на Харківщині. До лав ЗСУ приєднався 6 квітня. В останню путь героя провели 18 червня.

poltavska-khvilia_xcwi/tEpEhUUIg.jpeg
Дмитро Авраменко

Петро Гавриленко

Старший солдат помер 12 червня. Останню шану захиснику земляки віддали 14 червня.

poltavska-khvilia_xcwi/2taGo8UIR.jpeg

Василь Зеленський

Кулеметник стрілецької роти Василь Зеленський загинув 12 червня від поранень, отриманих під час боїв у районі села Уманське, на Донеччині.

poltavska-khvilia_xcwi/qQDtoU8IR.jpeg
Василь Зеленський

Сергій Царенко

Старший солдат Сергій Царенко помер 15 червня. У лавах ЗСУ був з 2017 року. Служив кухарем у 131 окремому розвідувальному батальйоні. 5 липня 2023 року Сергій Володимирович був переміщений до роти охорони нашого міста. Прослуживши 4 місяці знову був переміщений до військової частини А4957, де був кухарем їдальні взводу матеріального забезпечення.

poltavska-khvilia_xcwi/W80LoUUIg.jpeg

Вічна шана Героям!

Нагадаємо, стало відомо про загибель девʼяти воїнів з Полтавщини.

Марія Дрофич

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар