На Зіньківщині запустили екологічну ініціативу з переробки відходів

У селі Ставкове на Зіньківщині, запущено проєкт корпоративної соціальної відповідальності «Нове село», профінансований групою «Нафтогаз».

Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомив секретар Зіньківської міської ради Сергій Хрипко.

За його інформацією, у межах реалізації ініціативи закуплено контейнери для сортування сміття, гідравлічний прес для відходів з пластику, а також подрібнювач гілок.

«Це дасть змогу громаді самостійно перероблювати та вивозити тверді побутові відходи», зазначає він.
poltavska-khvilia_xcwi/XWsfNkz7R.jpeg

В цілому ж, група «Нафтогаз» системно підтримує громаду в реалізації соціальних проєктів.

«Ще весною Баран Володимир Васильович (староста села - ред.) ініціював ідею щодо закупівлі сучасної техніки для переробки сміття у селі Ставкове. Було обрано найпотужніший на сьогоднішній день в Україні подрібнювач деревини, який може перебивати гілки діаметром до 20 см. Надалі перероблене дерево буде використовуватися для опалення закладів соціально-культурної сфери нашої громади. А маючи гідравлічний прес, можна самостійно переробляти пластик та макулатуру, а потім відправляти на спеціалізовані підприємства для подальшої переробки», пояснив Сергій Хрипко.
poltavska-khvilia_xcwi/M3CfNzzng.jpeg

Для сортування твердих побутових відходів, у селі додатково встановили контейнери.

«Реалізація даного проєкту в громаді – це також додаткові робочі місця. Тепер необхідні фахівці для роботи з новою технікою», додав секретар Зіньківської міської ради.
Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар