Наклали п'ять швів: у Полтаві дитина повернулася з садочка з розрізаним язиком

Жінка стурбована, бо вихователі не повідомили про інцидент матері. А в закладі переконують, що хлопчик міг травмуватися вдома.

poltavska-khvilia_xcwi/DPI-nCh7g.jpeg
(Скрін з відео Poltavske.tv)

Про це повідомляє Poltavske.tv.

Інцидент стався 10 грудня у садочку №34 «Журавлик». Мама забрала дитину з садочка і вдома побачила, що у хлопчика травмований язик.

Хлопчика з дитячого садочка забирала мама близько 17-ї години. Незадовго після того, як сімейство потрапило додому, довелося викликати швидку.

«Дитина висувала язичок "мама, поцілуй, мені боляче". Я просто злякалася, коли побачила той язик, тому що це страшно було. Я запанікувала не знала, що робити. Подзвонила до виховательки, спитала чому мені ніхто не сказав, що в моєї дитини розрізаний язик», – розповіла мама хлопчика Олена Маїлова.

Дитину відвезли до дитячої міської клінічної лікарні й під наркозом наклали п'ять швів. Хлопчик три дні перебував на стаціонарному лікуванні.

«Я хочу знати чому мені про це не сказали, чому дитину тримали до вечора у такому стані. Я зараз це все роблю тому, що я не почула елементарних вибачень, ще й звинувачували мене», – додала мама дитини.

Мами інших дітей, які навчаються у цьому садочку, про інцидент чули, але нарікань на вихователів не мають.

Завідувачка дитячого садка Олена Рєзнік повідомила, що дитина була спокійна, ззовні здорова, не плакала.

"Це сталося в п'ятницю, як дитина вже була вдома, тобто з садочка він пішов за 5 хвилин за 17-ту. [...] Вихователь не може насильно заглядати в рота. Якби дитина плакала, була збуджена, знервована, одразу ми телефонуємо батькам, одразу ведемо до медиків", – розповіла Олена Рєзнік.

Мати травмованого хлопчика написала заяву до поліції

«Дана заява зареєстрована в журналі єдиного обліку, вона перевіряється й проводиться єдина перевірка. За результатами перевірки буде дана юридична оцінка цим подіям», – зазначив речник Національної поліції Полтавщини Роман Грішин.

Раніше ми писали, що у полтавському нічному клубі невідомий напав з ножем на відвідувачів.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар