Нова очільниця міськради Катерина Ямщикова дала першу пресконференцію: що чекає на Полтаву

Нова секретарка Полтавської міськради розповіла про плани на посаді.

poltavska-khvilia_xcwi/LHEKi134g.jpeg

Про звільнення з війська

Катерина Ямщикова повідомила, що почалася процедура її звільнення з військової служби. Таке право депутатка мала від початку своєї служби, воно не з'явилось через призначення її секретаркою.

«Мені служити — це за честь. Я маю право бути депутатом, маю право бути обраним. У мене є сімейні обставини, як у жінки-військовослужбовиці. Маю маленького сина, це тільки одна з причин», — каже Катерина Ямщикова.

Зміни в управлінні

За словами Катерини Ямщикової, найближчим часом проведуть аналіз діяльності кадрів.

«У нас на місцях мають працювати фахові люди, на підтримку війська. Є свій час, є оцінка роботи», — каже секретарка.

Про найближчу сесію

За словами нової очільниці, сесія відбудеться, коли розберуться з питаннями, що саме треба виносити на сесію. Це починаючи від плану оборони Полтави, в якому він стані. Є багато питань, які треба підіймати. Очільниця додала, що обов'язковою темою є тема військових, вона ніколи не буде простоювати.

«Що стосується оборони, ми це все обговоримо. Треба зустрітися з усіма органами, які цим займаються. Сайт міської ради повинен стати більш функціональним в розумінні того що відбувається, працювати на громаду», — каже очільниця.

Про коаліцію за депутатами різних фракцій

Катерина Ямщикова на питання журналіста, про те, як вона збирається співпрацювати з депутатами, які ймовірно замішані у корупційних скандалах, і тим паче створювати коаліції, секретарка відповіла, що не може давати оцінку діям депутатів. Й додала, що однозначно жоден депутат не має бути замішаний в корупції.

«У депутатському корпусі 42 депутати, вони мають повноваження. Не треба виокремлювати якусь одну партію. Є більшість голосів, або меншість. Наразі депутатський мандат ми маємо, а громада буде вирішувати. Я про діалог. Давати правомірну оцінку депутатам. Я не є каральним органом, якщо є порушення, депутати мають відповідати», — каже Катерина Ямщикова.

«Нічого російського на території України бути не може», —Катерина Ямщикова

За словами новопризначеної секретарки, тільки шляхом комунікації з громадою ми можемо позбутися російських наративів:

«Кожен день коли ми шукаємо виправдання росіянам в просторі — це перемога рашистів. Ми маємо створити конструктивну роботу, запланувати, зробити відкритим наш графік. Комунікація в громаді треба, люди можуть не правильно знати десь історію, кого стосується пам'ятник тощо. Очевидно, я підтримую очищення української землі від всього того пов'язаного з росією».

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа
Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 2 коментаря

Написати коментар
 • М
  Максим
  29 лип.
  Хуєсоска зелена вже нагадила.
  Відповісти
 • ЛЗ
  Любов Зеленська
  30 лип.
  Хвойда Катя з промовистим кацапським прізвищем Ямщикова . Гнида, що виконує зрадницькі накази зермаків.
  Відповісти