NY Times опублікувало знімки супутників, що доводять вбивства мирних жителів Бучі росіянами (відео)

Супутникові знімки компанії Maxar Technologies, які проаналізувало видання The New York Times, доводять, що тіла вбитих мирних мешканців Бучі з'явилися на вулицях міста понад три тижні тому, коли місто було під окупацією російських військ.

На одному з відео, знятому представником місцевої адміністрації 2 квітня, видно безліч тіл у Яблунському провулку Бучі. Згідно з даними супутника, щонайменше 11 з цих тіл лежали на вулиці ще 11 березня, коли місто було під російською окупацією.

Деякі тіла були розташовані біля кратера, інші поблизу покинутих автомобілів, ще три тіла — біля велосипедів. Руки в деяких людей зв’язані за спиною білою тканиною, зазначає видання. Тіла були розкидані на понад 800 метрів вулицею Яблонською.

На іншому відео, знятому в Яблунському провулку, видно ще три тіла. Одне лежить поряд із велосипедом, інше поблизу кинутої машини. Аналіз супутникових знімків свідчить, що кинуті машини та тіло з'явилися між 20 і 21 березня.

poltavska-khvilia_xcwi/wtAyi3ynR.jpeg
Фото: Maxar Technologies

Окрім того, на знімках Maxar також зафіксували й братську могилу коло храму Св. Андрія Первозванного завдовжки приблизно 13,7. Перші ознаки розкопування братської могили там з'явилися ще 10 березня. Останні фото зроблені 31 березня.

Фредерік Плейтген, міжнародний кореспондент CNN, у своєму твіттері підтвердив, що саме біля цього храму була знімальна команда телеканалу, яка показала кадри з тілами мирних жителів Бучі. У CNN повідомили, що бачили дюжину тіл у мішках із тілами, звалених у братську могилу.

poltavska-khvilia_xcwi/gh-nZqsnR.webp

У повідомленні Бучанського міського голови Анатолія Федорука йшлося, що у братських могилах поховали щонайменше 280 людей. Скільки точно людей загинули за місяць окупації — невідомо.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар