Очільнику Кременчуцької райради можуть висловити недовіру

Сьогодні, 26 травня, у Кременчуці відбудеться сесія у райраді, на якій можуть висловити недовіру голові Кременчуцької райради Антону Самаркіну.

Про це повідомили «Полтавській хвилі» власні джерела.

Ми спробували зв'язатися із очільниками фракцій, які планували висловити недовіру, і дізнатися причини такого кроку. Проте поговорити із кореспондентом зміг лише очільник ОПЗЖ Іван Іпатенко. Він і висловив позицію депутатів.

«Голова районної ради Антон Самаркін не здійснює свою роботу. Я особисто до нього звертався з пропозицією зібрати голів фракції, щоб вирішити нагальні питання. Наприклад, часті пожежі, випадки самозагоряння під Кременчуком у полях. На їх вирішення (за словами голови райради – авт) у райраді немає коштів. Ну добре, якщо грошей немає, є ж депутати, є якісь вільні ресурси, є волонтери, громадські організації – давайте згуртуємося і вийдемо разом гасити. Він відповів, мовляв, та нащо це потрібно», – розповів Іван Володимирович.

Він зауважив, що таку відповідь він чув на багато своїх пропозицій.

«Ну як це «для чого це потрібно»? Ми ж прийшли сюди (у райраду - авт.) не для того, аби повісити собі значок на піджак та робити селфі. Ми ж тут для того, аби виконати певні обіцянки перед виборцями, щось робити для своїх округів. Усі відмови мотивуються тим, що немає коштів. Але ж є і інші ресурси. Є обласні депутати, які здатні і спроможні направити кошти на вирішення нагальних проблем тощо. Словом, від райради зараз немає жодного конструктиву у вирішенні питань», – зауважив Іван Іпатенко.

Щодо непроведення сесій головою райради, Іван Володимирович висловився:

«На мій погляд це навмисне затягування процесу. У нас у повітрі зараз зависли питання щодо розподілу земельних ділянок, вирішення територіальних меж тощо, є і питання по самоврядуванню, стосовно укрупнення районів - усе це не вирішується. Напруга в районі зростає, люди вже висловлюють невдоволення і претензії як до райради, так і до окружних депутатів, яких вони обрали».

Як додав Іван Іпатенко, у голів фракцій Кременчуцької райради великі сподівання на сесію, яка і відбувається сьогодні.

Додамо, що під час сесії відбулися сутички між депутатами. Відео можна переглянути за посиланням.

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар