Один із заводів компанії Danone «переїхав» з окупованого Херсону на Полтавщину

Компанія Danone перенесла частину виробничих процесів на інший завод, що знаходиться на Полтавщині. Раніше продукцію компанії виробляли у Херсоні, який нині знаходиться в окупації.

poltavska-khvilia_xcwi/EHYct56nR.jpeg

Про це компанія розповіла у відповідь на запит ЕП.

У тимчасово окупованому росіянами Херсоні знаходиться один з двох заводів компанії в Україні. Після того, як на територію України напали росіяни, робота Danone у Херсоні зупинилася, а працівникам допомагали евакуюватися. Завод зазнав пошкоджень внаслідок бойових дій: частково пошкоджені дах адміністративної будівлі та кілька ферментаційних місткостей.

Після того, як компанія втратила контроль над виробництвом у Херсоні, її команда провела релокацію частини виробничих процесів на інший завод компанії на Полтавщині. Завдяки цьому компанія відновила виробництво таких продуктів як Активіа, Danone та Растішка.

Зараз компанії достеменно не відомо про активні спроби окупаційної влади відновити виробництво, проте такий сценарій «мають на увазі». Компанія наголошує: раптом завод введуть частково в експлуатацію діями тимчасової окупаційної адміністрації, компанія «Данон» в Україні не зможе нести відповідальність за процеси, що там забезпечуватимуться.

Як повідомили у компанії, до війни на херсонському заводі компанії працювало близько 400 працівників. Також завод забезпечував замовленнями супутні підприємства, що стимулювало ще біля 1500 робочих місць в регіоні. Завод спеціалізувався на виробництві сучасних молочних продуктів і виробляв продукцію під брендами Активіа, Danone, Растішка, Актуаль, Даніссімо та інші.

Нагадаємо, у Полтаву приїде телеведучий Костянтин Грубич — реєстрація на зустріч.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • П
    Працівник
    10 лип.
    👍
    Відповісти