Октябрський райсуд виправдав податківця, який вимагав від підприємця хабар у 85 тисяч доларів

Суддя Анатолій Савченко виправдав першого заступника начальника ДФС у Полтавській області Станіслава Савченка. У його діях не доведено кримінального правопорушення.

poltavska-khvilia_xcwi/Lt8daM1nR.jpeg
Хабар в автомобілі посередника

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

4 січня суддя Октябрського райсуду Полтави Анатолій Савченко виправдав колишнього заступника начальника оперативного управління ДФС у Полтавській області Станіслава Савченка. Його підозрювали у вимаганні 85 тис. доларів хабаря від підприємця.

Суддя виправдав податківця у зв'язку з недоведенням в його діях кримінального правопорушення. Однак рішення суду можуть оскаржити протягом 30 днів.

З судової ухвали відомо, що в жовтні 2019 року Станіслава Савченка призначили на посаду першого заступника начальника оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області.

Того ж року слідчі ДФС вилучили у підприємця понад 18 тис. доларів, 46 тис. грн та одяг на 240 тис. грн.

У грудні 2019 року цей підприємець звернувся до податківця, аби уникнути кримінальної відповідальності. Заступник сказав, що за посередництво у розв'язанні питання підприємцю потрібно дати йому 150 тис. доларів.

Згодом, підприємець звернувся до правоохоронців з заявою про вимагання хабаря.

У 2020 році заступник подзвонив до підприємця та сказав, що вирішить питання повернення вилучених речей за 85 тис. доларів. Після цього ФОПу вдалося повернути частину вилучених коштів

Уже 22 січня на вул. Європейська, 187 на стоянці біля «МакДональдзу» підприємець передав хабар 85 тис. доларів. Після цього посередника, через якого мали передати гроші податківцю, затримали.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар