Переселенець з Донеччини будує індустріальний парк у Решетилівці

Іван Дегтяр будує індустріальний парк, де перероблюватимуть гілля на газоподібне та рідке паливо.

poltavska-khvilia_xcwi/wjkapg6VR.webp

Про це повідомляє видання Східний Варіант.

Іван Дегтяр релокував бізнес в Полтавську область через повномасштабне вторгнення росіян. Раніше чоловік жив в Адамівці, яка опинилась майже на лінії фронту. В село прилітали ворожі снаряди, частину землі замінували, та попри це Іван і далі працював.

Пізніше підприємець перевіз обладнання до Решетилівки. На новому місці Іван почав виготовляти сік. А потім закупили в місцевих фермерів розсаду помідорів і роздали її безплатно людям, щоб ті вирощували на своїх городах. За словами підприємця, так хочуть зайняти нішу херсонських помідорів.

«Люди вирощують, несуть нам здавати. Ми купляємо в них ці помідори, виймаймо тільки вартість розсади. І їм добре, і ми задоволені. І в нас є сировина. Бо минулого року Херсон був окупований, цього року був залитий. І нам треба цю нішу зайняти. Томатна паста, вона або імпортна, або з імпортної сировини. І ми так вирішили, щоби просто підтримати державу», – розповів Іван Дегтяр.

У Решетилівці Іван планує побудувати завод, на якому гілля перероблюватимуть на газоподібне та рідке паливо. За словами підприємства, створять індустріальний парк.

«Ми будуємо його як парк. На вході буде такий кафе-акваріум, щоб діточки могли там подивитися, як переробляються яблучка. Буде місце, де можна подивитися, як переробляється ось цей біогаз. Далі соковарка, вони можуть побачити, як робляться соки. До нас уже приїжджають місцеві громади з екскурсіями, бо всі хочуть таке робити. А для людей, я думаю, почнеться вже наступного року», – зауважив Іван Дегтяр.

Нагадаємо, у Решетилівці монтують 36-метровий спортзал.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар