Петиція за «дерусифікацію» Полтави набрала необхідну кількість голосів

У Полтаві петиція щодо демонтажу Монументу Слави та інших російських пам’ятників, які прославляють російських окупантів та їх місцевих колаборантів, російських/радянських військових діячів, інших росіян, а також перейменування вулиць набрала необхідну кількість голосів за добу.

poltavska-khvilia_xcwi/huR3CJ87R.jpeg

Петицію з вимогами зареєстрували на сайті Полтавської міськради 11 квітня.

«За рік до Полтавської битви, у 1708 році ті самі російські окупанти, яких славлять полтавські пам'ятники, вбили усіх мирних мешканців гетьманської столиці Батурина — чоловіків, жінок, дітей. За 300 років російські дикуни не змінилися — сьогодні ми є свідками звірств росіян у Бучі, Ірпені, Бородянці, Маріуполі, Краматорську та багатьох інших містах і селах України. Залишати пам'ятники російським окупантам посеред Полтави, якими б старими, гарними з мистецької точки зору, чи "рідними" для полтавців вони не були, неприпустимо й аморально. Це образа пам'яті закатованих українців як Батурина 1708, так і Бучі 2022», — йдеться у поясненні пропозиції.

Всього за добу петиція набрала потрібні 250 голосів. Загалом за «дерусифікацію» вже проголосувало 326 людей (станом на 12 квітня).

Детальніше про те, що передбачає петиція, читайте за посиланням.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 6 коментарів

Написати коментар
  • Т
    Татьяна
    13 квіт.
    Так Снесите хрущевки ,музеи,театры,заводы да можно весь центр города снести... Какой опрос кто кого опрашивал??? Или вы детей спрашуете по 20 лет которым все равно где гулять!!! Что вы за полтавцы то такие ВОЗМУТИТЕЛЬНО
    Відповісти