«П'яний я не був»: Трухін заявив, що йому нічого боятися

Депутат від партії «Слуга народу» Олександр Трухін вперше прокоментував ДТП. За його словами, він постраждав так само як і інші учасники аварії.

За словами учасника ДТП, він проходив лікування вдома, тому й ніяк не коментував те, що сталося. Окрім цього, його адвокати також заборонили розголошувати інформацію.

Щодо того, чи причетний він до видалення новин зі ЗМІ, він зауважує, що ні. Він закликав журналістів розібратися в цій ситуації.

«Я самостійно ознайомився з цією інформацією. Насправді видалили не з 30, а, по-моєму, навіть більш як із 60 або 70 медіа... З приводу видалення, я не ставив щодо себе жодної інформації ні за гроші, ні без грошей... Отже, ні я, ні мої помічники, ні люди, мені відомі, не замовляли й не знімали новин», — зазначив він «Інтерфакс-Україна» та зауважив, що журналісти мають розібратися. Він додав, що розуміє, кому були вигідні «фейк-новини й маніпуляції зі зняттям новин».

Щодо того, чи не вважає Трухін за необхідне на час слідства скласти повноваження заступника голови комітету Верховної Ради з питань бюджету та керівника осередку партії «Слуга Народу» в Полтавській області, депутат відповів, що «це абсолютно не пов'язані речі».

Також він повідомив, що не вважає себе винним. Тому йому не слід чогось боятися.

«Я абсолютно чесна людина. Коли будуть підготовлені всі матеріали слідства, я вийду на брифінг... Хотів насправді зібрати брифінг, але й слідчі, й адвокати заборонили будь-що коментувати... Я можу вам із повною упевненістю сказати, що п'яний я не був», — додав він.
Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Віктор
    Sep 7
    А як же, все залежить від ціни питання. Скільки коштувало твоє питання ?
    Відповісти