Під Полтавою будуватимуть новий футбольний стадіон

Спортивну арену з футбольними полями планують побудувати в Щербанях.

poltavska-khvilia_xcwi/qzladwT7R.jpeg
Проєктний вигляд стадіону

Про це стало відомо 24 грудня з фейсбук-сторінки депутата міськради Сергія Іващенка.

Депутати тергромади підтримали зміну цільового призначення та надання в оренду земельної ділянки. На ній розташований спорткомплекс, який придбав спортивний клуб «Полтава».

Іващенко прокоментував, що наразі тримає процес заключення договору оренди землі під спортивним комплексом. Будівництво футбольного поля і стадіону планують розпочати наступного року. Будівельні роботи триватимуть у кілька черг.

У склад спорткомплексу входитиме спортивний стадіон з трибунами на 9,5 тисяч глядачів, критий футбольний манеж, два тренувальних поля зі штучним покриттям. Також планують облаштувати бігові доріжки, воркаут центр, тренажери.

«Спортивний клуб "Полтава" буде будувати цей стадіон для себе. Я думаю, що зможуть брати в оренду. Наразі є передпроєктні пропозиції, але проєкту немає. Тому кошторисну вартість порахувати складно», – розповів депутат.
poltavska-khvilia_xcwi/GyjfOwT7R.jpeg
Проєктний вигляд стадіону
poltavska-khvilia_xcwi/-EjBdQT7R.jpeg
Проєктний вигляд стадіону

Наразі тривають роботи з очищенням території від сміття та зарості. Згодом, територію мають огородити.

Окрім будівництва футбольного поля, хочуть відремонтувати 4-повехову будівлю, яка розташована поряд. У ній буде розміщено роздягальні та інші приміщення для футболістів, суддів та тренерів. Хоча спершу планують відновити лише два поверхи, аби почати приймати матчі.

Також збудують тимчасову трибуну на близько двох тисяч глядачів поки триватиме будівництво першої капітальної трибуни. Паралельно триватиме будівництво тренувальних полів та манежу.

Нагадаємо, що полтавський клуб СК «Полтава» провів останній свій матч у цьому календарному році.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар