Під Полтавою для військових готують безплатні обіди

Мешканці прилеглих до автодороги «Київ–Харків» сіл поблизу Супрунівки, безплатно готують страви для військових, відкрили придорожній пункт.

poltavska-khvilia_xcwi/Q6bXfJs4g.webp

Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної військової адміністрації.

Бійці, які їдуть трасою повз на схід чи зі сходу можуть зупинитися і пообідати. За словами волонтерів, найбільший попит мають гарячі страви.

«Коли почалася війна, ми, проїжджаючи трасою, часто зустрічали військових, які ремонтували свої автомобілі. Почали допомагати їм з ремонтом. А згодом зорганізувалися з місцевими волонтерками й відкрили пункт харчування», – розповів волонтер Дмитро Фісун.
«Спочатку пекли пиріжки для наших хлопців на блокпост, потім – для госпіталю. Коли Дмитро сказав, що треба допомога – відразу відгукнулися, – розповіла волонтерка Інна Пащенко. – Переважно готуємо борщ, який найбільше замовляють бійці. Також картоплю, плов. Серед солодощів – тертий пиріг».

Заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Максим Калінін зауважив, що подібні ініціативи варто підтримувати на всіх рівнях.

«Кожен тримає свій фронт. Допомагаючи нашим захисникам, ми щодня наближаємо перемогу, – зауважив Максим Калінін. – Олександр і Дмитро волонтерять із перших днів війни. Роблять добру справу і продовжують допомагати бійцям».

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Вика
    2 трав.
    Молодцы! Каждый должен делать максимум на своем месте. Не обязательно ехать на фронт чтоб приближать победу. Не хочешь или не умеешь воевать - есть множество способов быть полезным своей стране и армии. Можно донатить, ремонтировать машины, гонять машины для ЗСУ из Европы, собирать гуманитарку, помогать беженцам. Ну или кормить военных на трассе. Дело в отношении. А как это проявить - было бы желание! А способ найдется.
    Відповісти