Підозрювану у хабарництві лікарку з Полтавщини взяли під варту

Лікарку приватної клініки «Панацея здоров`я», яка отримала хабар $5500 за підроблення довідки про інвалідність, взяли під варту та призначили заставу понад 200 тис. грн.

poltavska-khvilia_xcwi/s01XZoGSg.jpeg

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Відповідне рішення ухвалив 6 жовтня Октябрський райсуд Полтави.

Згідно з ухвалою суду, жінка працює лікаркою у приватній клініці «Панацея здоров`я» на вул. Олександра Бідного, 16. У травні цього року чоловік уклав з нею декларацію про надання первинної медичної допомоги. Під час одного з прийомів військовозобов'язаний повідомив, що хоче виїхати до Німеччини для лікування.

У приміщенні приватної лікарні медикиня сказала полтавцю, що для отримання довідки треба заплатити хабаря $5500, які потрібні для працівників МСЕК. Необхідну суму грошей він передав 20 вересня. Під час зустрічі лікарка розповіла полтавцю, що йому зателефонують з медичної комісії та скажуть коли треба прийти, щоб забрати довідку та отримати другу групу інвалідності.

5 жовтня лікарці повідомили про підозру. Їй інкримінують правопорушення ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 ККУ.

poltavska-khvilia_xcwi/C72rZoMSR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/CB1rZTMSR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/DZYrWTGIR.jpeg

На суді адвокат просив суд не відправляти підзахисну у СІЗО, адже підозрювана має другу групу інвалідності та готова співпрацювати зі слідством.

Суд ухвалив взяти підозрювати під варту та призначити заставу у 214 тис. 720 грн. Ухвалу суду можуть оскаржити протягом п'яти днів.

Нагадаємо, що на Полтавщині судитимуть посадовця військкомату за хабарництво.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар