Підрядник, який пропонував Полтаві найдешевші дрони, відмовився їх постачати

9 квітня стало відомо, що ТОВ «Есмі Прінт», яке виграло тендер на постачання 47 дронів, відмовляється підписувати договір.

poltavska-khvilia_xcwi/LlkbFW-IR.jpeg
Фото ілюстративне

Про це повідомив керівник оборонного департаменту Полтавської міськради Олександр Сороковий.

2 квітня переможець торгів звернувся до оборонного департаменту з проханням підвищити суму договору. Представник компанії заявив, що вони не можуть поставити дрони за заявленою ціною, натомість просили підвищити вартість на чотири тисячі гривень на кожному дроні.

Згідно з пунктом 2 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», збільшення ціни на товар може відбуватися тільки після підписання договору між постачальником та замовником. А видалення пункту про гарантування якості продукту протягом зазначеного терміну є суттєвими змінами в договорі. 

Також підрядник не зміг надати 30 днів гарантії на товар, адже вони є посередником, а не виробником. Товариство попросило виключити відповідний пункт із договору. 

Департамент не погодився з такими змінами умов договору. «Емсі Прінт» запропонували або підписати договір без змін, або відмовитися. Підрядник обрав останній варіант.

poltavska-khvilia_xcwi/18ufDW-IR.jpeg

Найімовірніше, договір підпишуть із товариством, яке запропонувало другу ціну в цих же торгах. Тобто військовим знову доведеться чекати, доки зіграють новий тендер.

«Компанія, яка дала найменшу ціну, відмовилася підписувати договір, бо фактично не змогла виконати зобовʼязань, на які погодилася. Тепер будемо працювати з підрядником, що брав участь у цих торгах і його ціна була другою за вигідністю. На жаль, ми втратили час, що під час війни є вкрай важливим», — сказав Олександр Сороковий у коментарі для «Полтавської хвилі».

Нагадаємо, Полтавська міська рада оголосила тендер на закупівлю 47 дронів. Очікувана вартість становила 9 млн 259 тис. У торгах взяли участь три товариства.

poltavska-khvilia_xcwi/dVWYOZaIR.png

Відповідно, договір на постачання дронів підпишуть з ТОВ «Інкос Індастрі».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • M
    MrsFox
    9 квіт.
    Было сразу понятно, что все этим и закончится. Чуда не случилось. Нашлась отмазка, почему нельзя купить за адекватную стоимость. В итоге, купят втридорога и бабки поделят. Наша власть такая предсказуемая.
    Відповісти