Поліція викрила банду шахраїв, які ошукали людей на понад 100 мільйонів

Національна поліція України затримала десятьох учасників злочинної організації, які «продавали» неіснуючі електрогенератори та дизельне паливо.

poltavska-khvilia_xcwi/1L-Gwfx4R.png
Фото: Національна поліція України

Про це повідомляє ГУ НП у Полтавській області.

За інформацією правоохоронців, зловмисники – мешканці Києва, які у 2022 році створили систему колл-центрів задля своїх шахрайських дій. Вони реєстрували фіктивні фірми, які ніби продають дизельне паливо, мінеральні добрива та електрогенератори через посередників.

У контактних центрах ці «організації» рекламували свої неіснуючі товари, робили розсилки та шукали потенційних покупців. Для того, щоб отримати кошти своїх жертв, шахраї використовували реквізити фіктивних фірм.

poltavska-khvilia_xcwi/JqtUwfb4R.png
Фото: Національна поліція України

Жертвами шахрайської схеми в основному стали профільні господарства та аграрні підприємства, які готувалися до можливих тривалих відключень електроенергії та хотіли придбати генератори. Після того, як люди надсилали зловмисникам кошти, ті припиняли відповідати на їх дзвінки.

Також організатор банди брав участь у тендерах, купуючи підприємства з чистою фінансовою історією. Він укладав договори за повною передоплатою, виводив гроші у фінансових установах чи на криптогаманці і зникав.

poltavska-khvilia_xcwi/QEnZlBx4g.png
Фото: Національна поліція України

Наразі поліцейські виявили та задокументували 14 випадків шахрайства. За інформацією правоохоронів, зловмисники ошукали людей на понад 100 млн грн.

Під час обшуків за місцями їх проживання, поліцейські виявили документацію фіктивних підприємств, банківські карти, дев'ять авто, мобільні телефони, комп'ютерну техніку та 10 млн грн.

Нагадаємо, поліція викрила банду, що торгувала наркотиками й зброєю по всій країні.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар