Полонені окупанти дали пресконференцію в Києві: «Россияне, сделайте все, чтобы остановить войну»

Полонені військові росії на пресконференції звернулись до земляків із закликом зробити все можливе, щоб зупинити війну в Україні. Про це повідомляє ІА «Інтерфакс», де й відбулася пресконференція.

poltavska-khvilia_xcwi/aW1sBAL7R.jpeg
Фото: Інтерфакс
«Росіяни, зробіть усе можливе для того, щоб ця війна припинилася. Вона не потрібна ні Україні, ні Росії. Ця війна потрібна лише Путіну», — сказав на пресконференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в суботу полонений військовослужбовець Андрій Чуватаревський, який проходив контрактну службу в Московській області.

Він попросив своїх земляків влаштовувати протести проти війни та блокувати дороги федерального значення, щоб не дати пройти військовій техніці.

«Якщо ви вийдете на вулиці, то президент прийме рішення про відкликання військ. Тоді війни не буде», — додав він.

Ненавидимо керівництво

«Воювати в армії не хоче ніхто. Не було бажання їхати навіть на навчання далеко від цивілізації... Ми відчуваємо ненависть до керівництва, яке нас сюди відправило. Ми розуміємо, що нас сюди, як кошенят, закинули заради вигоди уряду», — сказав полонений.

Він також звернувся до присутніх у залі іноземних журналістів поширити цю інформацію для того, щоб президенти їхніх країн вплинули на Путіна у припиненні війни. «Ми сподіваємось на це дуже», — додав Чуватаревський.

poltavska-khvilia_xcwi/BSO2Y0Lng.jpeg

Захистіть своїх та українських дітей

Інший полонений військовий Михайло Куликов говорить, що російські громадяни мають докласти максимальних зусиль, аби в Україні припинили страждати російські та українські діти.

«Народе Росії, встань! Тут ваші діти. Тут також страждають діти Українського народу. Не треба нікого боятися. Український народ не боїться нікого. Вони за свою землю будуть до останнього стояти. У мене вдома теж двоє маленьких дітей, до яких я не знаю, чи потраплю. Батьки, перекривайте дороги, не відпускайте своїх дітей, робіть усе, щоб російські війська розверталися назад», — сказав Куликов.

Не слухайте російську пропаганду

Натомість полонений Дмитро Гагарін звернувся до своїх родичів, аби ті не слухали російську пропаганду.

«Хотілося б, щоб усі люди Російської Федерації почули, що тут в Україні все не так, як розповідають на російському телебаченні. Тут немає бандерівців, немає якихось нацистів. Тут звичайний мирний народ, який зараз згуртувався проти однієї людини – Путіна. Людини, яка хотіла бути завойовником. Хотілося б, щоб це все закінчилося якнайшвидше. Тут все не так, як показують наші ЗМІ та зомбують людей», — заявив він.
poltavska-khvilia_xcwi/_RAoYALnR.jpeg

Він додав, що людям потрібно не пускати своїх близьких воювати в Україну

«Люди, вимкніть телевізори, не слухайте Путіна, відмовляйте рідних, близьких їхати сюди. Єдині злочинці тут ті, хто приїхав із Росії та, як каже Путін, "захищають" українців. Я хочу, щоб наші рідні піднімалися та пояснювали ситуацію іншим людям у Росії. Тут гине цивільне населення, діти та ветерани, які разом із Росією відвойовували всі ці землі від фашистської Німеччини».

Загалом у пресконференції взяли участь десятеро російських військових, які добровільно здалися в полон. Вони відзначили, що для них незвичним є гарне ставлення та можливість зв'язатися зі своїми родичами.

Дехто із учасників пресконференції зазначили, що категорично не хочуть повертатися до РФ і зараз побоюються за свої сім'ї.


Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар