Полтава планує відмовитися від підрядників для обслуговування ліфтів

На базі комунального підприємства «ЖЕО №2» планують відкрити дільницю, яка обслуговуватиме ліфти у багатоповерхівках Полтави.

poltavska-khvilia_xcwi/pIQKnBQIR.jpeg
Ліфт у Полтаві

Про це 28 червня повідомив начальник Управління ЖКГ Тарас Панасенко.

У Полтаві хочуть створити окрему дільницю, яка обслуговуватиме ліфти. Вона працюватиме на базі КП «ЖЕО №2». Це питання мають винести на найближчу сесію Полтавської міської ради.

Для роботи дільниці закуплять необхідну техніку, зокрема пульти керування. Також хочуть придбати транспортні засоби для роботи аварійних бригад та інструменти.

«Поки буде створюватися ця дільниця, ми ще будемо залучати підрядні підприємства. "ЖЕО №2" — це технічна інфраструктура. Тобто зараз питання із бронюванням, але питання вирішуємо. Вважаю, що дільниця буде дієвою. По-перше, не буде монополізації на ринку. По-друге, "ЖЕО" знають проблематику ліфтів», — каже Тарас Панасенко.

Яка сума потрібна для запуску дільниці — поки невідомо. Панасенко говорить, що у штаті дільниці працюватиме близько 40 ремонтників:

«Будемо повністю відмовлятися від підрядника або дивитися на роботу дільниці. Тобто комбінованим підходом. Проте основну роботу з обслуговування ліфтів візьме дільниця».

Керівник УЖКГ додав, що наразі на поточному ремонті перебувають 23 ліфти. Поки вони зупинені, адже потребують не лише перезапуску, а ремонтних робіт.

Нагадаємо, що ліфти у багатоповерхівках Полтави планують обстежити за майже чотири мільйони.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар