Полтава знову залишиться без гарячої води: для «Полтаватеплоенерго» не продовжили договір на газ

Компанія «Нафтогаз Трейдинг» не продовжила договір із «Полтаватеплоенерго» на закупівлю газу за пільговою ціною 7,42 за метр кубічний. Тому обласне КП змушене припинити подачу гарячої води для полтавців.

poltavska-khvilia_xcwi/kcWMH0USR.png
Котельня на вул. Квітуча

Про це 14 червня повідомляє «Полтаватеплоенерго».

У пресслужбі «Полтаватеплоенерго» додають, що у керівництво підприємства, Полтавської ОВА та обласної ради не вдалося домовитися з газопостачальною компанією «Нафтогаз Трейдинг».

Отож, більшість котелень Полтави припинять свою роботу з 18 червня. Водночас об’єкти соціальної інфраструктури міста Полтава, а саме: пологовий будинок, геріатричний будинок, лікарня  відновного лікування, обласна клінічна лікарня залишаться із гарячою водою.

Наводимо перелік котелень підприємства, де немає технічної можливості надавати послугу гарячого водопостачання для містян:

poltavska-khvilia_xcwi/Xy4yI08IR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/EiJySAUSR.png

Нагадаємо, що у лютому «Полтаватеплоенерго» та «Нафтогаз Трейдинг» вдалося дійти згоди і укласти договір про постачання газу за пільговою ціною.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Вiктор
    17 черв.
    Света нет, воды нет. Еще воздух у нас заберите для полного счастья. А мы еще и платим за отсутствие ВСЕГО по повышенной таксе. Ну ничего, народ же потерпит.
    Відповісти