«Полтававодоканал» може залишитися без світла через борги перед енергетиками

«Укрінтеренерго» попередило «Полтававодоканал» про відключення електроенергії на об'єктах підприємства з 12 березня. Електропостачання можуть відключити через борг.

poltavska-khvilia_xcwi/uZKx16oSg.jpeg

Як повідомив директор «Полтававодоканалу» Олег Мізік, заборгованість виникла внаслідок того, що з 2021 року НКРЕКП не погоджував підвищення тарифу на послуги і вся різниця в тарифах автоматично перетворювалась на борг перед енергетиками.

«На цей момент проводимо перемовини із "Укрінтеренерго" і наступного тижня зустрінемось для укладання договору про реструктуризацію боргу, щоб не допустити знеструмлення наших об’єктів», — пише Мізік у Facebook.

У Полтавській ОВА зазначили, що збирають позачергове засідання для вирішання ситуації на КП «Полтававодоканал». Обласна адміністрація виступатиме майданчиком для ефективного діалогу між усіма сторонами процесу.

«Наше мета – не допустити колапсу в роботі критично важливого для всієї області підприємства. Головне, аби люди були забезпечені комунальними послугами своєчасно та безперебійно», — йдеться у повідомленні ОВА.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар