«Полтававодоканал» оголосив «амністію» крадіям води

До 31 січня споживачі Решетилівської громади можуть офіційно оформити незаконні врізки у водопровідну та каналізаційну мережі.

poltavska-khvilia_xcwi/8eySYZhVR.jpeg

Про це повідомили у компанії.

У водоканалі закликають виправити ситуацію з незаконним користуванням послугами компанії, оформивши договори до 31 січня, інакше будуть наслідки.

«Якщо ви користуєтесь самовільною врізкою у водопровідну або каналізаційну мережу, не маєте лічильника і правильно оформлених договірних відносин – це крадіжка, тому саме час це виправити», — йдеться у повідомленні.

Уже з 1 лютого компанія проводитиме перевірки мереж, хто не зголосився оформити підключення, матиме штраф та не матиме води.

«Тож якщо хтось (ми переконані, що це сталося цілком випадково і неочікувано має незаконне підключення до водогону чи каналізації у Решетилівській громаді, то він може до 31 січня заявити нам про це, а ми не вживаючи каральних заходів, допоможемо цю випадковість чи неочікуваність узаконити», — повідомляють у «Полтававодоканалі».

Заяви з повідомленням про незаконне підключення можна надсилати на адресу КП ПОР «Полтававодоканал»: Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар