Полтавець отримав адмінарешт за систематичні знущання з дружини та дітей

58-річному полтавцю присудили адміністративний арешт за систематичні образи та приниження колишньої дружини.

poltavska-khvilia_xcwi/SR0gVQlng.jpeg

У 2021 році та на початку 2022 року полтавець вже отримував штрафи за знущання з колишньої дружини та дітей. Цього разу суд вирішив призначити найбільше покарання — адміністративний арешт. Про це повідомлять у ГУ НП у Полтавській області.

Катерина Діхтенко, очільниця сектору протидії домашньому насильству Полтавського райуправління поліції, повідомила: «Минулого року ми вже складали відносно кривдника два адміністративні протоколи за психологічне насильство над колишньою дружиною та дітьми, а також вручали йому термінові приписи із забороною контактувати з постраждалими». 
poltavska-khvilia_xcwi/wnkkVQlng.jpeg

Відтак Октябрський суд у Полтаві, розглянувши чергові матеріали поліції, призначив 58-річному кривднику покарання у вигляді адміністративного арешту.

Поліція Полтавщини закликає всіх, хто страждає від домашнього насильства, обов’язково звертатися до поліції (за номером 102) або до інших уповноважених суб’єктів, які працюють в галузі протидії домашньому насильству!

Також варто нагадати про те, що в Благодійній організації «Світло надії» у Полтаві допомагають усім, хто зазнав домашнього насильства. Надають соціально-психологічну та юридичну допомогу, а також прихисток.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар