Полтавка Тетяна Ярошенко терміново потребує допомоги на лікування

Військова психологиня, інструкторка з тактичної медицини Тетяна Ярошенко другий місяць лікується від наслідків важкої політравми. Одна година лікування в клініці Odrex в Одесі обходиться близьким приблизно у 1000 грн.

poltavska-khvilia_xcwi/AarahCZIR.jpeg

З 2014 року Тетяна Ярошенко працювала на фронті, полігонах та у навчальних центрах. Навчала бійців тактичній медицині. Її кликали допомогти пережити втрату побратимів, психологічно відновитися після важких боїв, вирішити кризову ситуацію у підрозділі. Пізніше Тетяна брала участь у проєктах психологічного відновлення військових та ветеранів. Надавала безкоштовні індивідуальні консультації військовим, ветеранам, волонтерам, допомагала відновитися фізично і ментально.

З грудня 2022-го була медиком в ТРО міста Ірпінь. Потім кілька днів виходила з групою із окупованої зони. Не раз ризикуючи бути поміченими і вбитими ворогом. Опинившись у Києві, Тетяна робила, що вміла найкраще: надавала психологічну підтримку, комплектувала медичні рюкзаки, забезпечувала захисників та бойових медиків всім необхідним.

Реквізити для допомоги

Полтавців просять допомогти зберегти життя Тетяни та перерахувати будь-яку суму за рахунками:

Також за запитом можна попросити лікарню виставити окремий рахунок для прямої оплати лікування.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар