Полтавщина перша в Україні повертає навчальну зброю до шкіл

До шкіл області почали повертати навчальну зброю на уроки «Захист України».

poltavska-khvilia_xcwi/xb_L9T2ng.jpeg
(Фото — poltava.to)

Про це повідомив під час ефіру на «ІРТ» заступник військового комісару Полтавського ОЦК та СП Едуард Бородай.

Коментар Едуарда Бородая з 26:19

За словами заступника, Полтавщина — це перша область, яка почала повертати навчальну зброю до шкіл. У межах нової програми військової підготовки планують запровадити навчально-польові збори, заняття у військовій формі та стрільби бойовими набоями.

«В навчальному закладі є предмет “Захист України”. У свій час, комусь було потрібно, що цей предмет майже був знищений. Спочатку знищили навчально-методичну базу: стрілецький тир, кабінети, навчальну зброю. Станом на 2014 рік цей предмет майже занепав. Зараз на Полтавщині це питання змінено», — сказав Бородай.

Днями, до Божківської школи передали навчальну зброю та обладнали відповідну кімнату для її зберігання. Наразі 60 шкіл забезпечені навчальною зброєю.

«Я думаю, ми на правильно шляху. У нас є підтримка влади й депутатського корпусу і багато голів ОТГ розуміють. Спілкувався із Новоселівською громадою. У них багато планів, зокрема відкрити центр військово-патріотичного виховання».

Бородай розповів, що також існувала проблема із кадрами у навчальних закладах. Тому військову підготовку викладали вчителі фізичного виховання та трудового навчання.

«Тому минулого тижня Полтавська облрада подала звернення до Уряду та Міністерства щодо повернення посади заступника керівника з військово-патріотичного виховання в навчальні заклади. Цю посади уже повернули у Котелевській ОТГ».

Нагадаємо, що під час осіннього призову 520 жителів області відправили на строкову військову службу.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар